Idea

 

Akademia Kulinarna w Krakowie to połączenie wiedzy i doświadczenia. Wiedzy, która pozwoli Ci odkryć bogactwo tradycji i kultury jedzenia. Doświadczenia jedzenia jako doznania zmysłowego, intelektualnego, estetycznego, twórczego. W poszanowaniu tradycji, lokalności i ekologii. Przeciwstaw się wraz z nami wszechobecnemu konsumpcjonizmowi, stając się świadomym i wolnym w swoich wyborach twórcą/odbiorcą sztuki kulinarnej. Akademia Kulinarna w Krakowie – poza szeroką wiedzą przekazaną przez znakomitych wykładowców i praktyków – wyposaży Cię w umiejętności, dzięki którym w pełni rozwiniesz swoją kulinarną pasję.  

Akademia Kulinarna w Krakowie to wreszcie przestrzeń wymiany doświadczeń i nawiązywania nowych relacji dzięki wspólnie dzielonej pasji. Miejsce oderwania od codziennej rutyny i zanurzenia w innym, pełnym smaków i zapachów świecie. Zostań członkiem tworzonej przez nas kulinarnej społeczności. Otwórz się na nowe doświadczenia: dotykaj, kosztuj, degustuj, smakuj, chłoń wiedzę... rozmiłuj się w sztuce kulinarnej.

* Nad poziomem merytorycznym kursu czuwa Rada Programowa, powołana spośród najwybitniejszych zagranicznych i polskich badaczy tradycji kulinarnej oraz założycieli Akademii Kulinarnej w Krakowie.


Miejsce

 

W sercu Krakowa. Na Kanoniczej – najstarszej ulicy w Polsce.
W wielu miejscach, w Krakowie i poza nim, gdzie rozsmakujesz się w prawdziwym jedzeniu.

Zabiorą Cię do nich najlepsi wykładowcy i współpracownicy Akademii Kulinarnej w Krakowie.


Kontakt

Akademia Kulinarna w Krakowie
Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie
ul. Kanonicza 9/202, 31-002 Kraków
akademia@akademiakulinarna.edu.pl
facebook.com/AkademiaKulinarnawKrakowie

 

Akademia Kulinarna - logo
Uniwersytet Papieski - logo
Uniwersytet Rolniczy - logo